Nekonečnost paradigmatu: věda

To, co bylo poprvé nazváno "plánováním civilizace" v roce 1992 v knize "Vzestup do slunečního věku", se vyvinulo v plán nové vědy nezbytné pro přežití.

  Etika - věda o přežití


Kapitola strana 298 - 313 "Chyba ve výpočtu" jako PDF.

Zde je poslední část strany 309.

  Zrod nové vědy


Jak se jmenuje věda, která vyhodnocuje poznatky všech ostatních věd a integruje je pro co nejlepší přežití lidstva?

Je opravdu možné, že taková věda ještě není zavedena? Jak by si dnešní společnost představovala novou vědu "etiku"? Náboženští muži diskutující o abstraktních situacích? Zcela mylná představa! Bude to věda zpracovávající data. Porozumět všem rozhodnutím, která lidé činí, a vytvořit o nich počítačový model.

Tento model světa se testuje s různými politikami a různými scénáři. To může vést a povede k otázkám ohledně budoucnosti. Otázky, které nikdy předtím nebyly položeny, protože na ně nikdo nepomyslel. Tyto nové otázky pak budou muset být zapracovány do dalších vylepšených modelů světa. To umožní a bude vyžadovat vědeckou práci založenou na předpokládaných scénářích.

To bude náš navigační systém pro nalezení a rozvoj nejlepší možné cesty do budoucnosti.

Nekonečnost paradigmatu Nekonečnost paradigmatu
Může civilizace vyvinout schopnost neomezeného přežití? Myslíme si, že ano! Tak je možné dosáhnout globální prosperity a neomezené budoucnosti.


[ALL)Aktionen Paradigma Infinitismus 2015(ALL]
[ALL)Aktivitäten des Vereins zur Förderung der Infinitismus. Im besonderen die ‘‘Paradigma Infinitismus - Zukunft muss wieder Spaß machen‘‘ Vortragstour.(ALL]


Vánoční poselství
Těsně před Vánocemi 2018 se konalo setkání s vysokým hodnostářem římskokatolické církve. Toto poselství bylo vypracováno pro toto setkání.


          Nekonečnost paradigmatu: věda: To, co bylo poprvé nazváno "plánováním civilizace" v roce 1992 v knize "Vzestup do slunečního věku", se vyvinulo v plán nové vědy nezbytné pro přežití. https://paradigm.pege.org/science-cs/