Nekonečné paradigma: Ekonomika

Světová ekonomika ve fosilní stagnaci od roku 2008. Obnovitelná energie může umožnit životní úroveň pro celé lidstvo, jakou měly USA nebo EU v dobách své největší slávy.

  BB21C - největší podnik 21. století


Stagnující ekonomika, rostoucí nezaměstnanost, staré ekonomické teorie selhaly. Konference pro průmysl a finance o změně paradigmatu.

PEGE propaguje již v roce 1992 v první knize Vzestup do slunečního věku.

Nastal čas, aby se toto nové paradigma rozšířilo na konferenci pro průmysl a finance, která bude formovat názory.

Než však bude možné konferenci připravit, je třeba najít spojence, kteří ji budou schopni odpovídajícím způsobem připravit.

  První informace o BB21C


Nekonečnost paradigmatu Nekonečnost paradigmatu
Může civilizace vyvinout schopnost neomezeného přežití? Myslíme si, že ano! Tak je možné dosáhnout globální prosperity a neomezené budoucnosti.


[ALL)Aktionen Paradigma Infinitismus 2015(ALL]
[ALL)Aktivitäten des Vereins zur Förderung der Infinitismus. Im besonderen die ‘‘Paradigma Infinitismus - Zukunft muss wieder Spaß machen‘‘ Vortragstour.(ALL]


Vánoční poselství
Těsně před Vánocemi 2018 se konalo setkání s vysokým hodnostářem římskokatolické církve. Toto poselství bylo vypracováno pro toto setkání.


          Nekonečné paradigma: Ekonomika: Světová ekonomika ve fosilní stagnaci od roku 2008. Obnovitelná energie může umožnit životní úroveň pro celé lidstvo, jakou měly USA nebo EU v dobách své největší slávy. https://paradigm.pege.org/economy-cs/