Akce Paradigm Infinitism 2016

Činnost Asociace pro podporu nekonečna. Zejména přednáškové turné "Spustit lavinu investic - spustit ekonomický boom".

  Spuštění laviny investic - spuštění hospodářského boomu


Fosilní energetika se rozvíjela více než dvě století, Za několik desítek let však bude muset být nejen nahrazen, ale i vyměněn. také daleko překonat.

Chudé části lidstva, růst populace, potřeba stále dokonalejší recyklace.

Chceme-li skutečně vyřešit naše problémy, musíme čelíme globální prosperitě a bezhraničnímu se musí vyrovnat s budoucností.

  Data


18. května 2016 v 19:00 ve Wirtschaftsmuseum Wien.

Na dalších termínech se pracuje.

  Žádost o podporu


I když se na přednášce prodá vysněných 10 knih a přijmou se 2 členové sdružení, je vynaložené úsilí stále výrazně vyšší než příjem. Přednášky slouží k upoutání pozornosti skutečných rozhodujících osob. Do té doby jsou investicí do budoucnosti, kterou vás prosím podpořit formou darů nebo členství.

Nekonečnost paradigmatu Nekonečnost paradigmatu
Může civilizace vyvinout schopnost neomezeného přežití? Myslíme si, že ano! Tak je možné dosáhnout globální prosperity a neomezené budoucnosti.


[ALL)Aktionen Paradigma Infinitismus 2015(ALL]
[ALL)Aktivitäten des Vereins zur Förderung der Infinitismus. Im besonderen die ‘‘Paradigma Infinitismus - Zukunft muss wieder Spaß machen‘‘ Vortragstour.(ALL]


Vánoční poselství
Těsně před Vánocemi 2018 se konalo setkání s vysokým hodnostářem římskokatolické církve. Toto poselství bylo vypracováno pro toto setkání.


          Akce Paradigm Infinitism 2016: Činnost Asociace pro podporu nekonečna. Zejména přednáškové turné "Spustit lavinu investic - spustit ekonomický boom". https://paradigm.pege.org/2016-cs/